• l
  • ۰۲۱–٨٣٣٣٣
دستگاه کارتخوان آپ(POS)
خریدی آسان برای زندگی آسان
شرکت آسان پرداخت با پشتیبانی از صدها هزار دستگاه کارتخوان و شبکه گسترده نمایندگی در سراسر کشور، یکی از پیشگامان ارائه خدمات پایانه‌های فروشگاهی در کشور است. کارت خوان های آسان پرداخت، با سرعت ارتباطی بسیار بالا و قبول تمامی کارت های شتاب، گزینه‌ای مناسب برای فروشگاه‌های معتبر در سراسر کشور است.
مر احل دریافت دستگاه کارتخوان آپ
برای دریافت دستگاه کارت خوان آسان پرداخت و مشاوره با شماره ۰۲۱٨٣٣٣٣ تماس بگیرید یا به قسمت ثبت پذیرنده جدید مراجعه کنید.
ثبت پذیرنده جدید
مزایا و قابلیتهای دستگاه کارت‌خوان آپ
امکان اتصال به انواع نرم‌افزارهای فروشگاهی
امکان پرداخت غیرحضوری از طریق تله‌پرداز اپلیکیشن آپ
امکان دریافت گزارش‌های آنلاین و شخصی‌سازی شده از طریق وبسایت(پرتال پذیرندگان) و اپلیکیشن آپ
ارائه خدمات تسهیم مبالغ به چند حساب بانکی
امکان پرداخت انواع قبوض جریمه و عوارض
خرید شارژ تلفن همراه تمامی اپراتورها
اعلام موجودی
دریافت دفترچه راهنما

انواع دستگاه کارتخوان آپ


تلفنی (Dial UP)
این نوع از پایانه، برای برقراری اتصال نیازمند خط تلفن ثابت است.

فروشگاهی (PC-POS)
این نوع از پایانه، با اتصال به انواع نرم‌افزارهای فروشگاهی، مرحله ورود مبلغ توسط مشتری یا صندوق‌دار را حذف کرده و از بسیاری از خطاهای انسانی، جلوگیری می کند.

اینترنتی (LAN)
پایانه‌ای است که برای اتصال به شبکه، نیازمند اینترنت پرسرعت ADSL است.
همراه (M-POS)
نسل جدیدی از دستگاه‌های کارت‌خوان با ابعاد بسیار کوچک و جیبی است که با استفاده از اپلیکیشن آپ، خدمات پرداخت را انجام می‌دهد. این نوع پایانه دارای رسید کاغذی نیست و تاییدیه پرداخت توسط پیامک ارسال می‌شود. (به زودی)

سیار (GPRS)
این نوع از پایانه برای ارتباط به مرکز، نیازمند سیم‌کارت است و از اینترنت دیتا استفاده می‌کند.

بیسیم (Wifi)
این نوع از پایانه، برای برقراری اتصال نیازمند اینترنت WiFi است که در یک محدوده‌ی تقریبا 30 متری قابل استفاده به صورت سیار است.

بهره‌گیری از بهترین برندهای دنیا

PAX
کمپانی PAX با دارا بودن چند میلیون دستگاه کارتخوان نصب شده در بیش از 100 کشور جهان از پیشگامان صنعت پرداخت در جهان است. PAX یک برند چینی با بالاترین کیفیت در سطح جهانی است.
SPIRE PAYMENT
کمپانی Spire یک برند انگلیسی با بیش از 30 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید تجهیزات در زمینه پرداخت الکترونیک است
VERIFONE
برند Verifone با بیش از 35 سال سابقه در صنعت پرداخت در دنیا یکی از بزرگترین سازندگان دستگاه کارتخوان در جهان است. Verifone یک برند آمریکایی است با مدیریت بیش از 7 میلیارد تراکنش در سال در بیش از 150 کشور جهان،
INGENICO
شرکت Ingenico فرانسه با داشتن بیش از 10 میلیون پایانه فروش در جهان عنوان پرفروش‌ترین تولیدکننده دستگاه پایانه فروش را به خود اختصاص داده است.
شبکه گسترده پشتیبانی آسان پرداخت
شرکت آسان پرداخت با داشتن شبکه گسترده نمایندگی در ٣۱ استان کشور، با انجام بازدیدهای ادواری منظم به‌صورت ماهانه در کنار مرکز پشتیبانی تلفنی شبانه‌روزی، تمامی پذیرندگان را حتی در دورترین نقاط کشور تحت پوشش خود قرار می‌دهد. برای دریافت دستگاه کارت خوان آسان پرداخت و مشاوره با شماره ۰۲۱٨٣٣٣٣ تماس بگیرید یا به بخش ثبت پذیرنده جدید مراجعه کنید.